Pirmieji mūsų naujųjų draugų laiškai

2015-05-20

Šiandien gavome pirmuosius mūsų naujųjų draugų laiškus. Ačiū jiems! Naujiesiems draugams papasakosime apie mūsų ekskursiją į Biržus.

Biržai

201-05-19

Gegužės 19 d. vykome į ekskursiją. Aplankėme įspūdingą Biržų pilį, tiltu ėjome per seniausią dirbtinį Širvėnos ežerą. Pamatėme ne vieną smegduobę ir, žinoma, aplankėme garsiausią Karvės olą!

Turizmo varžybos

2015-05-12

Gegužės 12 d. Moksleivių namuose vyko miesto pradinių klasių mokinių Turizmo varžybos. Mokiniai turėjo įveikti įvairias kliūtis, traukė virvę. Sveikiname mūsų klasės mokinius Luką A, Matą B., Aurimą, Agnę, Austėją K., Matą g., Samantą, Redą, Rėjų, Luką S. puikiai įveikusius kliūtis ir parodžiusius savo stiprybę traukiant virvę!

Meninio skaitymo konkursas „Širdy neapsakytą žodį aš nešu“

2015-05-07

Gegužės 7 d. Smėlynės bibliotekoje vyko tradicinis meninio skaitymo konkursas „Širdy neapsakytą žodį aš nešu“. Mūsų mokyklą atstovavo 4 mokiniai. Du iš jų - mūsų klasės draugai. Austėja Grybaitė skaitė Kęstučio Kasparavičiaus „Arbatos klubas“, o Kotryna Jackevičiūtė to paties autoriaus kūrinį „Žvakė“.  Abi mergaitės puikiai pasirodė. Austėja Grybaitė pelnė III-ąją vietą. Sveikiname!

Draugas iš didžiosios D

2015-04-27

Jau aštuntus metus mūsų mokyklos pradinukai dalyvauja tradiciniame Panevėžio pradinių klasių mokinių projekte „Per knygą – į gamtą“. Tai – skaitymo skatinimo projektas, kurio metu mokiniai skaito tam tikra tema  rekomenduojamas knygas.  Šių metų tema – draugystė. Keturis mėnesius skaitėme, analizavome nurodytas knygas apie draugystę.  Balandžio  27 d. Panevėžio gamtos mokykloje mūsų mokyklos komanda   dalyvavo projekto skaitymo skatinimo konkurse „Draugas iš didžiosios D“. Gerda Petrauskaitė atstovavo mūsų klasę. Komanda puikiai atliko užduotis ir buvo apdovanota diplomu bei prizais. Sveikiname!  

Meninio skaitymo konkursas

2015-04-24

Meninio skaitymo konkurse mūsų klasę atstovavo Austėja Grybaitė. Ji skaitė Vytauto Landsbergio kūrinį „Arbatos klubas". Džiaugiamės ir sveikiname Austėją, laimėjusią paskatinamąjį prizą!

Kompiuteris atveria langą į gamtą

2015-04-23

Trys mūsų klasės draugai dalyvavo Panevėžio miesto ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių teorinėje-praktinėje konferencijoje „Kompiuteris atveria langą į gamtą". Gerda Petrauskaitė parengė ir pristatė pranešimą „Mėnulis ir žvaigždynai", o Lukas Stanynas ir Matas Grytė dalyviams papasakojo apie tai, kodėl vyksta Saulės ir Mėnulio užtemimai. Jie parengė ir pristatė pranešimą „Saulės ir Mėnulio užtemimai". Sveikiname mūsų pranešėjus ir džiaugiamės  ne tik puikiais pranešėjų oratoriniais gebėjimais, bet ir jų noru pažinti paslaptingą mus supantį pasaulį. 

Poetry Competition


2015-04-21

„Saulėtekio" progimnazijoje vyko miesto mokyklų 3 klasių mokinių anglų kalbos eilėraščių deklamavimo konkursas „Poetry Competition". Jame dalyvavo 25 mokiniai. Mūsų mokyklą atstovavo Kotryna ir Gerda.

Džiaugiamės jų puikiu pasirodymu ir sveikiname Kotryną, užėmusią III-ąją vietą!

Trečiokai  puikiai pažįsta Aukštaitiją!

2015-04-21 

Gerda Petrauskaitė, Kotryna Jackevičiūtė, Vilius Jackevičius ir Danas Baryšnikovas atstovavo mūsų mokyklą „Vyturio“ progimnazijoje vykusiame miesto 3 klasių mokinių žinių konkurse „Žinau, moku, galiu. Aukštaitija“. Mūsų komanda pademonstravo įvairiapuses žinias  apie Aukštaitiją: sėkmingai įveikė individualias bei komandines užduotis. Nors mūsų komandos lyderė Gerda finale aplenkė varžovą, vis dėlto bendroje taškų sumoje vienu tašku nusileido I vietos laimėtojui.  Sveikiname Gerdą ir mūsų šauniąją trečiokų komandą!

Lietuvių kalbos kengūra 2015

Sveikiname Gerdą Petrauskaitę  - Lietuvių kalbos Kengūros konkurso sidabrinės Kengūros diplomo laimėtoją!

Noriu pažinti pasaulį

2015-04-16

Mokykloje vyko gamtamokslinė konferencija „Noriu pažinti pasaulį". Ko gero, daugiausia susidomėjimo sulaukė Luko S. ir Mato G. parengtas pranešimas „Saulės ir Mėnulio užtemimai" bei Kotrynos ir Gerdos pranešimas „Mėnulis ir žvaigždynai". Sveikiname pranešėjus!

Olympis 2015

Sveikiname visus, dalyvavusius konkurse Olympis 2015. Džiaugiamės puikiais rezultatais:

Gerda Petrauskaitė - 3 pirmo laipsnio diplomai, 2 medaliai, antrojo ir trečiojo laipsnio diplomai;

Aurimas Briedis - antro ir trečio laipsnio diplomas; 

Danas Baryšnikovas - antro laipsnio ir 2 trečio laipsnio diplomai;

Austėja Grybaitė ir Gabija Miškinytė - po vieną trečio laipsnio diplomą.

OLimpis.lt.pdf
Adobe Acrobat Document 63.8 KB

Ridu ridu margutis

2015-03-27

Vykdėme projektą „Ridu ridu margutis". Daug sužinojome apie margučius, senąsias jų marginimo tradicijas. Net trijų klasių mokiniai „margino" mūsų didįjį margutį! 

Gandras - klasės mėgstamiausias paukštis!

Gamtos Kengūra 2015 

Sveikiname Gamtos Kengūros olimpiados 2015 diplomantus:

auksinės Kengūros diplomus laimėjo Kotryna ir Vilius , o Rokas pelnė oranžinės Kengūros diplomą. Valio!!!

Iškėlėme inkilėlius

2015-03-23

Dalyvavome visuotinėje inkilų kėlimo akcijoje „Paukščiai grįžta namo...". Drauge su miškininkais iškėlėme savo pagamintus inkilėlius. Žinome, kad paukšteliams trūksta natūralių buveinių – senų medžių su drevėmis. Tikimės, jog zylės, varnėnai, kukučiai, pelėdos, žalvarniai ir kiti paukšteliai apsigyvens mūsų inkiluose ir džiugins savo giesmėmis.

Kodėl naudinga kelti inkilėlius? Skaitykite čia. 

Sveikiname Gerdą!Kovo 20-ąją Panevėžio gamtos mokykloje vyko Žemės dienos šventė „Amžina atsakomybė už visa, kas gyva". Šventės metu apdovanoti mažosios gamtos olimpiados „Pelėdžiukas 2015" diplomantai. Sveikiname mūsų šauniąją gamtininkę Gerdą!

Žemės diena

2015-03-20

Žemės dieną paminėjome Panevėžio Moksleivių namuose. Dalyvaudami renginyje, skirtame Žemės dienai paminėti „Mokausi Tave mylėti, Žeme“,  ne tik gėrėjomės Moksleivių namų ugdytinių darbais, bet ir patys darbavomės net 4 dirbtuvėse: keramikos, origami, floristikos bei dekoro. Kiemelyje, klausydamiesi gyvos muzikos, savo darbais papuošėme Moksleivių namų kiemelį, taip pasveikindami Žemę. Visi  pasižadėjome atlikti ilgalaikius namų darbus: kasdien pakelti bent vieną šiukšlę. Mes ne žodžiais, o darbais mylime Žemę!

Mokyklos šaškių turnyras

2015-03-13

Mokykloje vyko pradinių klasių mokinių šaškių turnyras. Keturi geriausieji atstovaus mūsų mokyklą mieste. Tarp stipriausiųjų net du mūsų klasės mokiniai - Austėja Grybaitė ir Matas Grytė. Sveikiname juos ir linkime sėkmės miesto pradinių klasių mokinių šaškių turnyre!

Kaziuko mugė

2015-03-04

Kaziuko mugė - tradicinis mūsų mokyklos renginys. Juk mūsų mokyklos direktorius - Kazimieras!  

Pelėdžiukas 2015

2015-02-26

Panevėžio gamtos mokykloje vyko Mažoji gamtos olimpiada „Pelėdžiukas 2015". Jame dalyvavo ir mūsų klasės mokinės Kotryna Jackevičiūtė ir Gerda Petrauskaitė.  

Olimpiadų diena

2015-02-13

Mokykloje vyko Olimpiadų dieną. Mūsų klasei puikiai sekėsi. Sveikiname nugalėtojus!

Lietuvių kalbos olimpiados nugalėtojai: I vieta Gabija Miškinytė, II vieta Gerda Petrauskaitė

Matematikos olimpiados nugalėtojai:  I vieta Kotryna Jackevičiūtė, II vieta Danas Baryšnikovas

Gamtos olimpiados nugalėtojai:  I vieta Gerda Petrauskaitė, Rokas Daugėla; II vieta Vilius Jackevičius; III vieta Kotryna Jackevičiūtė

Anglų kalbos olimpiados nugalėtojai:  I vieta Danas Baryšnikovas; III vieta Aurimas Briedis

Užauginome kristalus!

Kaip užauginti kristalus ant širdelės? Skaityk čia. Pasigamink ir pasveikink draugą Valentino dieną!

Sveikiname nugalėtojas!

2014-12-19

Šiandien mus maloniai nustebino svečiai iš Panevėžio apskrities policijos vyriausiojo komisariato. Policininkai įteikė diplomus ir prizus Austėjai G, Gerdai ir Gabijai, kurios konkurse „Kalėdinis žaisliukas“ pelnė II-ąją vietą. Sveikiname!

Katės namai

2014-12-15

Įvyko spektaklio „Katės namai" premjera. Sveikiname aktorius, puikiai atlikusius savo vaidmenį. Mokyklos pradinukų balsavimu „Metų aktoriumi" išrinkta Kotryna Jackevičiūtė, atlikusi Katės vaidmenį.

Gaminame dekoracijas

Spektaklio „Katės namai" premjera

Kalėdiniai sausainiukai

2014-12-12

Dėkojame Kornelijos tėveliui už saldžiausią metų pamokėlę!

Draugiškiausia tolerancijos knyga

2014-14-14

Kas yra tolerancija? Ar aš tolerantiskas? Koks elgesys Yra tolerantiskas? Žaisdami Su "išdykėlėmis pelytėmis" gilinomės Į šiuos klausimus. Pagaminome Mūsų Klasės Tolerancijos KNYGA. Mūsų knyga pelnė Draugiškiausios tolerancijos knygos titulą.

Svečiuojamės Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate

2014-11-12

Sveikiname mūsų šauniąsias oratores Gerdą ir Kotryną!

2014-10-29

Gerda ir Kotryna atliko tyrimą „Ar mūsų mokyklos pradinukai sportuoja pakankamai?". Parengė pranešimą, kurį išsamiai pristatė respublikinėje pradinių klasių mokinių ir mokytojų mokomojoje-pažintinėje konferencijoje „Mūsų aplinka", vykusioje Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje.  Nors tai buvo pirmoji Gerdos ir Kotrynos koferencija, mergaitės pasižymėjo puikiais oratoriniais gebėjimais. Sveikiname!

Mes - mokyklos sportiškiausia klasė!

2014-10-21

Pirmajame Sportiškiausios klasės konkurso ture laimėjome! Mes - sportiškiausia mokyklos pradinukų klasė! Antrajame ture įveikėme net 4 kitų mokyklų sportiškiausias klases. Mes - ketvirti! Sveikiname mūsų klasės vikruolius!

Ar galima akmenukus paversti gyvūnais?

2014-10-20

Tai gali padaryti Lutučiukai!

Rudeninis obuolių pyragas

2014-10-17

Per technologijų pamoką pagaminome gardų rudeninį obuolių pyragą! Ar norite pamėginti ir jūs? Skaitykite čia.

Susitikimas su Sigute Ach

2014-10-16

Panevėžio Smėlynės bibliotekoje susitikome su dailininke ir pasakų vaikams rašytoja Sigute Ach. Ji papasakojo mums apie knygos atsiradimą. Visi vaikai pasigamino savo knygelę! 

Būk saugus!

2014-10-10

Kaip saugiai elgtis gatvėje, kelyje? Kaip būti matomu? Kaip saugiai elgtis miške? Kaip saugiai elgtis namuose? Kaip elgtis gaisro metu? ir dar į kitus klausimus ieškojome atsakymų penktadienį - vykdėme projektą „Būk saugus".

Mes mokomės linksmai ir aktyviai!

Kūrybinių darbų paroda-konkursas „Olimpizmas"

2014-09-30

      Pradinių klasių mokiniai dalyvavo  kūrybinių darbų parodoje-konkurse „Olimpizmas“. Mokiniai įgijo žinių apie olimpinį sąjūdį, olimpizmą, jo idealus ir vertybes. Tai pavaizdavo savo kūrybiniuose darbuose.

     Paskelbti ir prizais apdovanoti parodos-konkurso nugalėtojai:

2b klasė: Augustas D.

3a klasė: Vilius J., Danas B., Austėja G., Gabija M. , Gerda P., Karolina G., Lukas S., Reda L., Matas B.

3b klasė: Deividas K., Augustė N., Gaudenta Š., Donata V., Dovydas G., Smiltė V.

 

4b klasė: Austėja A., Darius, Viktorija, Ignas B.

Lutučiukai gamina popierių

Lutučiukai atliko bandymą ir patys pagamino popierių!

Sveiko maisto diena. Ekskursija į Anykščius

2014-09-19

       Mokyklos pradinukai vykdo projektą „Sveikame kūne - sveika siela". Viena iš projekto veiklų - Sveiko maisto diena. Trečiokai nusprendė šią dieną vykti į Anykščius ir dalyvauti edukacinėje programoje „Duonelės kepimas".

Mokiniai susipažino su duonos atsiradimo keliu, patys ją kepė bei vaišinosi sveikaisiais senoviniais valgiais.

      Aplankę Arklio muziejų, išgirdo daug įdomių pasakojimų apie arklius, vežimus, pasagas ir kt.

      Užkopę į aukščiausią Lietuvoje šv. Mato bažnyčią, gėrėjosi Anykščių apylinkėmis.

      Daug puikių emocijų patyrė leisdamiesi nuo Kalitos kalno.

Rugsėjo 1-oji

2014-09-01

Rugsėjo pirmąją klasėje mus pasitiko Žydrasis obuolys. Pasistengsime, kad Žydrasis obuolys norėtų likti mūsų klasėje!