„Pelėdžiukas 2018"

2018-02-26

 

Sveikiname Austėją, pademonstravusią puikias gamtos žinias!  Ji įveikė nelengvas užduotis ir Mažojoje gamtos olimpiadoje „Pelėdžiukas 2018" 1-2 klasių koncentre pelnė daugiausia taškų! ŠAUNUOLĖ!

Šventinis apdovanojimas vyks Žemės dieną Panevėžio gamtos mokykloje.

 

Olympis-2017

2017 m. lapkritis

 

Sveikiname visus, dalyvavusius UAB „Advertis“ organizuotame tarptautiniame edukaciniame konkurse „Olympis 2017 – Rudens sesija“! Medaliais apdovanoti: Augustas Povilonis - už lietuvių kalbos ir literatūros konkursą, Goda Palionytė ir Viltė Navikaitė - už pasaulio pažinimo konkursą. Smagu, kad ir pirmo ir antro laipsnio diplomais apdovanoti daugelis mokinių.

Kalėdiniai žibintai

2017-12-18

 

Austėja, Karilė, Viltė ir Matas pagamino nuostabius žibintus! Jais papuošė Panevėžio gamtos mokyklos teritorijoje esančius medžius. Tamsoje šviečiantys žibintai pradžiugins naująjį Gamtos mokyklos gyventoją Ponį, su kuriuo pirmokai jau susipažino. Vaikai parsivežė ne tik džiugią nuotaiką, bet ir daugybę prizų!

Kalėdinis atvirukas

2017-12-14

 

Sveikiname Matą!

Panevėžio bendruomenių rūmų organizuotame konkurse - parodoje „Kalėdinis atvirukas" 1-4 klasių kategorijoje Matas pelnė II-ąją vietą!

ŠAUNUOLIS!

Matas gavo ne tik diplomą, prizą, bet ir pakvietimą į spektaklį!

Klasės džentelmenas

2017-12-01

 

Klasės džentelmeno rinkimus laimėjo Adrijus! Jam mergaitės skyrė daugiausiai balsų už paslaugumą, mandagumą ir geranoriškumą.

SVEIKINAME!

Konstitucija, tavo gimtadienį švenčiu!

2017-10-25

 

Sveikiname Nojų Narkų! Konkurso vertinimo komisija iš daugybės Lietuvos mokinių atsiųstų piešinių Nojaus piešinį atrinko kaip vieną gražiausių. Delfi.lt portalo skaitytojai balsavo ir rinko kūrybiškiausią darbą. Džiaugiamės, kad Nojaus piešiniui  (1 klasės kategorijoje) skaitytojai skyrė daugiausia balsų!