Draugystė veža

2018-05-21

Visus mokslo metus rašėme laiškus savo draugams - pirmokams iš Rožyno progimnazijos - laiškus. O šiandien su jais ne tik susipažinome gyvai, bet ir puikiai praleidome laiką! Rožyno progimnazijoje varžėmės estafetėse, žaidėme kvadratą, atsigaivinome ledais... Žinoma, laimėjome visi, juk DRAUGYSTĖ veža!

Knygose daugybė pasakų!

2018-05-18

Gimnazijos Maironiečiai surengė viktoriną apie knygas. Pasidalinę į komandas įveikėme daugybę užduočių! O gyvosios skulptūros privertė ne vieną pasukti galvelę...

Dėkojame Maironiečiams ne tik už įdomią ir turiningą popietę, bet ir už saldžius prizus! Ačiū!

Skaitome žurnalus

2018-05-11

Vaikų žurnalų daugybė! Ar žinai kuris iš jų populiariausias? Šią savaitę mes sužinosime, kuris žurnalas yra mėgstamiausias mūsų klasės vaikų.

Projektas „Knyga - mano draugas"

2018-05-11

Pristatėme visą savaitę vykdytą projektą  „Knyga - mano draugas".

Paušiame gimnazijos aplinkas!

2018-05-11

Dailės ir technologijų pamoką vyko netradicinėje aplinkoje. Nutarėme papuošti gimnazijos aplinkas. Savo meno kūrinį „Gėlių pieva" skiriame gimnazijos bendruomenei! 

Neringa Tik

2018-04-16

Mūsų svečias - rašytoja Neringa Tik. Ji mums papasakojo, kaip atsiranda pasaka, iliustracijos, knyga. Nusikėlėme į stebuklingą pasakų karalystę... įsikūnijome į įvairiausius veikėjus. Visi gavome nuostabiausią dovaną - pasaką...

Judrioji pertrauka

2018 04- 11

Per judriąją pertrauką kiekvienas galėjo išmėginti savo vikrumą, gretitumą bei taiklumą!

Piglos istorijos

2018-03-26

Dalyvavome Baltijos šalių bibliotekų savaitėje. Skaitėme Vitos Štelmaheres knygą „Piglos istorijos". Kartu su kiaulaite Pigla ne tik patyrėme daug nuotykių, bet ir jos išdaigas iliustravome bei surengėme parodą gimnazijos bibliotekoje.

 

Veiksmo savaitė be patyčių 2018

2018-03-23

Svečiuose - gimnazijos socialinė pedagogė. Ji mums papasakojo ežiuko istoriją. Supratome, kaip svarbu būti savimi, ką daryti, kai šalia esantysis elgiasi netinkamai.  Susipažinome su 5 žingsneliais, kurie būtini norint išvengti nepageidaujamo elgesio. Nupiešėme ir padovanojome komplimentų gėlę savo draugui.

Stalo žaidimai

2018-03-22

Gimnazijos mokinių parlamentas surengė šaunią popietė - pakvietė į aktų salę žaisti stalo žaidimų. Išmokome ne vieną naują žaidimą, bet labiausiai patiko „Speedybag"!

Šimtmečio kermošius

2018-03-10

 Šeštadienį Velžio gimnazijoje nuo pat ryto šurmuliavo gausybė mokinių, jų tėvelių, mokytojų ir svečių. Bendruomenė susirinko į „Šimtmečio kermošių“ kitų pažiūrėti, savęs parodyti, mugėje lauktuvių nusipirkti ir šiaip pasilinksminti ar prie didžiulio laužo pasišildyti.

Putų pabaisa

 

2018-02-28

Ar žinote, kas yra Putų pabaisa? Mes tai sužinojome atlikę eksperimentą! 

Trispalvė

 

 

2018-02-15

Gimnazijos pirmokai ir antrokai Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui sudėliojo trispalvę!

Šimtmečio belaukiant...

2017-02-03

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio laukiame pasipuošę trispalvėmis varlytėmis!

 

Karjeros diena

2018-01-18

Per pirmąją pamoką piešėme piešinius tema – „Mano svajonių profesija“. Vertingi susitikimai vyko su Panevėžio apskrities priešgaisrinės Gelbėjimo tarnybos atstovais, VŠĮ Panevėžio miesto greitosios medicinos pagalbos stoties pareigūnais, Panevėžio apygardos teismo darbuotojais, Lietuvos Respublikos muitinės pareigūnais. Labiausiai visus sužavėjo susitikimas su Lietuvos kariuomenės „Geležinio vilko“ brigados Karaliaus Mindaugo husarų bataliono pajėgų kariais, mokinius ypač sudomino technikos ir ginklų ekspozicija.

Kalėdų belaukiant

2017-12-21

 

Gimnazijoje vyko kalėdinis renginys „Kalėdų belaukiant". Visi tapome boružėlėmis... 

Katės namai

2017-12-20

 

Lankėmės Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje. Ten stebėjome spektaklį „STEBUKLO BELAUKIANT“ (Samuilo Maršako pasakos „Katės namai“ motyvais).

 

Nykštukai

2017-12-19

Šiandien klasėje karaliavo nykštukai! Nerijos mamytė ne tik pasekė pasaką apie nykštuką, bet ir atskleidė veltinio paslaptis. Kiekvienas mokinys drauge su viešnia papuošė savąjį nykštuką – veltinuką. Ir kiekvienas jų - skirtingas! Linksmieji nykštukai bus puiki puošmena kalėdinei eglutei.

Pirmieji laiškai!

2017-12-15

Šiandien gavome pirmuosius savo draugų - Panevėžio Rožyno progimnazijos pirmokų - laiškus. Kalėdiniai sveikinimai kiekvienam suteikė daug džiaugsmo. Tikimės, kad tapsime gerais draugais!

Gruodžio 15-oji paskelbta Lietuvos teismų diena

2017-12-15

Būtent šią dieną pamokėlę apie teisingumą mums vedė Augusto mamytė. Supratome, kad blogį galime sustabdyti tik ką nors darydami, o ne tylėdami. Sužinojome, kas yra teismas, kaip vyksta teismo posėdžiai. Augusto mama pažadėjo, kad ateityje patys ne tik suvaidinsime teismo posėdį, bet ir parašysime teismo nuosprendį. Juk Augusto mamytė – teisininkė! Ačiū už klasei ir gimnazijos bibliotekai padovanotas knygeles „Teismiesčio byla: kaip Elzė ir Kajus padėjo rasti teisingumą“!

Senelės pasaka

2017-12-14

Eimio mamytė padeklamavo Salomėjos Nėries „Senelės pasaką". Regėjome pusnynuos nykštukus miegant, aukso žuvis po ledu... raganą, bėgančią per sniegą ir nepaliekančią pėdų... našlaitėlę gero būdo bei piktą jos pamotę...

Eilėraštį mamytė užrašė ant didelio lapo - iš jo mes galėsime ne tik pasimokyti deklamuoti, bet ir dailaus rašto!

„Aš esu Tomas, seklys“

2017-12-14

Gimnazijoje vyko susitikimas su rašytoja Rebeka Una. Šios autorės knyga „Aš esu Tomas seklys" pretenduoja į metų knygą vaikams. Su rašytoja smagiai leidome laiką: darėme įvairius triukus, skaitėme knygos ištraukas.

Karalius Abraomas

2017-12-13

Šiandien sulaukėme staigmenos net iš dviejų tėvelių!

Nojaus V. mamytė išmokė naują linksmą žaidimą „Karalius Abraomas“. Visas pertraukas klasėje skambėjo „Karalius Abrahamas turėjo sūnų, kuris nei valgė, anei gėrė, tiktai dainavo, dainavo dainą šią...“

Pasaka apie geraširdį ponį

2017-12-13

Igno tėvelio pasekta pasaka apie geraširdį ponį Tonį ne tik linksmai nuteikė vaikus, bet ir padėjo suprasti, kaip mūsų elgesys gali pakeisti kitų žmonių jausmus.

Ačiū Tėveliams už dalijamą gerumą. Juk gruodis – gerumo mėnuo!

Būk matomas!

2017-12-12

Gimnazijoje vyko akcija „Būk matomas“. Ši akcija skirta spręsti kasmetinę tamsaus paros meto problemą - vakarais  gatvėse vaikai yra tiesiog nematomi. Atšvaitus nešioja ne visi. Taigi, akcijos metu visi išsirinkome labiausiai patikusius atšvaitus!

Susipažįstame su profesija - laiškininkas

2017-12-11

Su laiškininko profesija susipažinome Panevėžio centriniame pašte. Sužinojome ne tik apie laiškų, pašto siuntų rūšis, laiško kelią, bet ir patys išsiuntėme kalėdinius sveikinimus naujiesiems savo bičiuliams – Panevėžio Rožyno progimnazijos pirmokams. Kiekvienas parsivežėme atviruką, skirtą Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti. Ir dar...patys ant jų užsidėjome kalėdinio pašto antspaudą!

Mokomės žaisti kvadratą!

2017-12-07

Gruodis – gerumo mėnuo. Džiaugiamės, jog tėveliai aktyviai įsitraukia į šią akciją. Šį kartą mums patarimus, kaip žaisti kvadratą, dalijo Santos mamytė. Ji sportininkė- profesionalė! 

Tėvelių vaikystės žaidimai

2017-12-06

Austėjos mamytė užkrėtė mus gumytės rišimo bei šokinėjimo per gumą virusu. Manome, kad tai taps sveiku įpročiu!

Pas triušiukę Belą

2017-12-04

Šiandien aplankėme triušiukę Belą. Iš jos laiško sužinojome, ką ji labiausiai mėgsta, kaip ja reikėtų pasirūpinti. Manome, kad tapsime gerais Belos bičiuliais!

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

2017-11-13

Šią savaitę skyrėme Šiaurės šalių rašytojams, o ypač Astridos Lindgren kūrybai. Susipažinome su Pepe Ilgakojine, Karlsonu, Emiliu iš Lionebergos ir kitais veikėjais. Kai mus gaubia lapkričio sutemos, užsidegame žvakutes ir skaitome - tokia yra du dešimtmečius gyvuojanti Šiaurės šalių bibliotekų savaitės idėja. Kasmet daugelyje mokyklų ir bibliotekų sutartą dieną tą pačią valandą vyksta Šiaurės šalių knygų skaitymai. Tokie skaitymai šiemet lapkričio 13 d. vyko ir mūsų klasėje. Ištrauką iš suomių rašytojo Mauri Kunnas knygos "Lobių sala" klasės draugams skaitė Austėja!

Pyragų diena

2017-11-09

Su tėveliais iškepėme pačius gardžiausius pyragus. Suprekiavome net už 40,56 euro! Šiuos pinigėlius paaukojome tiems, kuriems labiausiai jų reikia.

Helovino šėlionės

2017-10-27

Išsiaiškinome, kad Helovinas švenčiamas spalio 31 d., Visų Šventųjų diena - lapkričio 1-ąją, o Vėlinės - lapkričio 2-ąją dieną. Sužinojome, kokie yra šių švenčių papročiai. Ir, aišku, linksmai pašėliojome!

Kaip elgtis kilus gaisrui?

2017-10-26

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai papasakojo mums apie savo darbą. Sužinojome, kokios gali būti gaisro priežastys, kaip turėtume elgtis kilus gaisrui. Paspaudus šaltukui, ant užšalusių vandens telkinių lipsime tik su suaugusiais - žinome, kad tai gali būti pavojinga.

Kelionė į knygų šalį...

2017-10-11

Gimnazijos bibliotekoje sužinojome, kaip atsirado knyga. Matėme knygą mažesnę nei degtukų dėžutė! Sužinojome, kad ir patys galime kurti knygas. Dirbdami grupėse susipažinome su bibliotekos patalpomis ir jose esančiais leidiniais. Dėkojame bibliotekos darbuotojoms už dovanėles - knygeles „Mano Konstitucija".

Saugaus eismo klasė

2017-10-10

Koks eismas iš tiesų yra saugus? Tai sužinoti mums padėjo policijos pareigūnė Danguolė Urbonienė. Saugaus eismo klasėje ji priminė mums, kaip saugiai pereiti gatvę, važiuoti dviračiu ar automobiliu. Sužinojome, kur reikia prisisegti atšvaitą, kad būtum saugus ir matomas kelyje.

 

Mokytojo diena

2017-10-05

Velžio gimnazijoje tradiciškai buvo paminėta Mokytojų diena. Mokytojai tą dieną turėjo galimybę atsikvėpti, nes juos pavadavo gimnazistai, vedę pamokas už mokytojus.

Solidarumo bėgimas

2017-10-02

4-ajame Solidarumo bėgime dalyvavo visi mokiniai! Džiaugiamės, kad mūsų surinkta parama bus skirta ir medicinos punktui Chikabuke bendruomenės pradinėje mokykloje Zambijoje įkurti.

Atkeliavo dėdė Rudenėlis

2017-09-27

Dėkojame Tėveliams, padėjusiems pagaminti nuostabius darbelius iš rudens gėrybių!

Kokias knygas mėgstame skaityti?

2017-09-08

Mano mėgstamiausias žaislas

2017-09-05

Pagranduko paieškos sėkmingos!

2017-09-04

Dingo Pagrandukas! Paieškos prasidėjo klasėje, po to patikrinome spinteles. Rūbinėje radome tik mokinių striukes, o bibliotekoje - daugybę knygų. Ypač patiko direktoriaus kabinete. Ten pamatėme gimnazijos vėliavą, sužinojome, ką simbolizuoja joje pavaizduoti ženklai. Sužinojome net direktoriaus šuniuko vardą! Vis dėlto Pagranduko ten neradome. Logopedės kabinete taip pat jo nebuvo. Nusprendėme paieškas pratęsti namuose. Kur tik jo neieškojome: spintelėse, po lova ir net kieme... O ar žinote, kur jis slėpėsi? Gimnazijos valgykloje! 

Rugsėjo 1-oji

2017-09-01

Mano šaunieji pirmokėliai žengia pirmuosius žingsnius į Žinių ir Mokslo šalį...