Kelionė į knygų šalį...

Gimnazijos bibliotekoje sužinojome, kaip atsirado knyga. Matėme knygą mažesnę nei degtukų dėžutė! Sužinojome, kad ir patys galime kurti knygas. Dirbdami grupėse susipažinome su bibliotekos patalpomis ir jose esančiais leidiniais. Dėkojame bibliotekos darbuotojoms už dovanėles - knygeles „Mano Konstitucija".

2017-10-11

Saugaus eismo klasė

Koks eismas iš tiesų yra saugus? Tai sužinoti mums padėjo policijos pareigūnė Danguolė Urbonienė. Saugaus eismo klasėje ji priminė mums, kaip saugiai pereiti gatvę, važiuoti dviračiu ar automobiliu. Sužinojome, kur reikia prisisegti atšvaitą, kad būtum saugus ir matomas kelyje.

 

2017-10-10

Mokytojo diena

Spalio 5 d. Velžio gimnazijoje tradiciškai buvo paminėta Mokytojų diena. Mokytojai tą dieną turėjo galimybę atsikvėpti, nes juos pavadavo gimnazistai, vedę pamokas už mokytojus.

2017-10-05

Solidarumo bėgimas

4-ajame Solidarumo bėgime dalyvavo visi mokiniai! Džiaugiamės, kad mūsų surinkta parama bus skirta ir medicinos punktui Chikabuke bendruomenės pradinėje mokykloje Zambijoje įkurti.

2017-10-02

Atkeliavo dėdė Rudenėlis

Dėkojame Tėveliams, padėjusiems pagaminti nuostabius darbelius iš rudens gėrybių!

2017-09-27

Kokias knygas mėgstame skaityti?

2017-09-08

Mano mėgstamiausias žaislas

2017-09-05

Pagranduko paieškos sėkmingos!

Dingo Pagrandukas! Paieškos prasidėjo klasėje, po to patikrinome spinteles. Rūbinėje radome tik mokinių striukes, o bibliotekoje - daugybę knygų. Ypač patiko direktoriaus kabinete. Ten pamatėme gimnazijos vėliavą, sužinojome, ką simbolizuoja joje pavaizduoti ženklai. Sužinojome net direktoriaus šuniuko vardą! Vis dėlto Pagranduko ten neradome. Logopedės kabinete taip pat jo nebuvo. Nusprendėme paieškas pratęsti namuose. Kur tik jo neieškojome: spintelėse, po lova ir net kieme... O ar žinote, kur jis slėpėsi? Gimnazijos valgykloje! 

2017-09-04

Rugsėjo 1-oji

Mano šaunieji pirmokėliai žengia pirmuosius žingsnius į Žinių ir Mokslo šalį...

2017-09-01